Hledáme pracovníkyHledáme pracovníky

Zavedená, nekuřácká společnost s téměř dvacetiletou tradicí, působící v oblasti služeb na trhu elektronických komunikací, hledá do svého týmu kandidáta na pozice:

Popis pozice:

Stavební dělník pro výstavbu MOS (Metropolitní optické sítě)Stavební dělník pro výstavbu MOS (Metropolitní optické sítě)

V souvislosti s rozšiřující se výstavbou Metropolitní optické síte SELECT SYSTEM
v Šumperku
hledáme pracovníka do týmu provádějícího výstavbu optícké sítě.

Pracovník provádí veškeré nutné práce při výstavbě
nových optických sítí v terénu.

Vhodné i pro brigádníky.

Požadujeme:

  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičské oprávnění skupiny B, případně i C výhodou
  • dobrý fyzický stav

Přijmeme do trvalého pracovního poměru.

Nabízíme:

  • pestrou pracovní náplň ve stabilní, rozvíjející se společnosti
  • platové ohodnocení s výkonnostní motivací (fix + odměny)
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • možnost seberealizace a osobnostního růstu
  • množství zaměstnaneckých výhod – stravenky a další benefity
  • přípojka k internetu

Nástup možný ihned.

Bližší detaily na tel. 583 221 200

nebo na internet@selectsystem.cz

Technik výstavby SEK (sítí elektronických komunikací)Technik výstavby SEK (sítí elektronických komunikací)

provádí veškeré nutné práce při výstavbě nových optických sítí, kabelových rozvodů v bytových domech, případně dalších objektech. Mezi hlavní činnosti technika výstavby patří pokládka optických sítí, rozvod kabeláže po budovách, lištování, průrazy a drobné zednické práce.

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání na úrovni učňovského oboru nebo střední průmyslové školy
  • vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme:

  • telefon, přípojka k internetu

Servisní technik SEK (sítí elektronických komunikací)Servisní technik SEK (sítí elektronických komunikací)

provádí konfigurace, instalace a servis telekomunikačních zařízení (optické sítě, mikrovlnné spoje). Řeší technické problémy, provádí místní šetření a instalaci a servis přípojek k síti Internet. Dále provádí instalaci a servis pevných datových okruhů (optická a metalická síť). Vhodné i pro absolventy oborů elektrikář/elektromontér.

Požadujeme:

  • SOU, SŠ
  • obecný přehled v IT
  • praxe na technické pozici v TELCO výhodou
  • samostatnost, časová flexibilita
  • schopnost práce ve výškách
  • výborná manuální zručnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • ochota a schopnost vzdělávat se
  • výhodou řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • notebook, telefon, přípojka k internetu

Dostupnost internetuDostupnost internetu

  • Optika Šumperk
  • Bezdrát
Mapa Metropolitní optické sítě SELECT SYSTEM, s.r.o.
HTML verzePDF verzeJPG verze do oknaJPG verze do prohlížeče
Mapa dostupnosti bezdrátového připojení SELECT SYSTEM, s.r.o.
HTML verzePDF verzeLPG verze

ObjednatObjednat583 221 200

Objednat TVObjednat optický internetObjednat bezdrátový internet

HotlineHotline24 HODIN

Stávající klienti v případě problémů
volejte Volejte Hotline 777­ 746 111

Volejte Hotline

Zákaznický servisZákaznický servisON-LINE

Zákaznický servis pro stávající klienty helpdesk.spk.cz